| IoOoA a întrebat:

deci am luat o nota...mai mica sa zicem asa la geografie cand m-a ascultat.Cand ar fi un moment bun sa-i zice de nota si cum? Va rog! Cat mai urgent nu vreau sa afle de la altcineva si sa iasa urat...sad

Răspuns Câştigător
| HappyKiddd a răspuns:

Pai ...si mie uneori mie foarte greu! Eu mereu (sau aprp. mereu) i-am zis in fata! Dar am mai asteptat sa vad cand are si ea toane mai bune! Daca-i zici cand e nervoasa sau suparata sigur te cearta! Incearca sa te ''lingusesti''laughing si tu pe landa ea! Bafta!

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Cui trebuie să aduci la cunoștință acest lucru, că nu ne-ai precizat?

| IoOoA explică (pentru corolav):

Mamei... imi pare rau sunt cam neatenta >.>

| HappyKiddd a răspuns (pentru IoOoA):

Pai ...si mie uneori mie foarte greu! Eu mereu (sau aprp. mereu) i-am zis in fata! Dar am mai asteptat sa vad cand are si ea toane mai bune! Daca-i zici cand e nervoasa sau suparata sigur te cearta! Incearca sa te ''lingusesti''laughing si tu pe landa ea! Bafta!

| Daia14 a răspuns:

Spune-i ca nu te simteai prea bine big grin. funda?