| anonim_4396 a întrebat:

deci am o intrebare adresata in special baietilor.cum credeti ca e mai bine, sa fii fata cuminte la locul tau, sau sa fii o fata care o face cu multi baieti, si le fac toate poftele oricand si oriunde? stiti voi la ce ma refer, va intreb asta pentru ca multe fete care le cunosc, de fapt foarte multe fete o fac cu multi baieti, le fac si sex oral, si oricand dau de vreunu la cineva acasa incep sa pupe baiatul respectiv si sa se dezbrace, indiferent daca il cunoaste de putina vreme.eu sincer ssunt o fata cam timida, nu exagerat, dar destul incat sa nu pot sa fac chestii de astea, si nu spun asta ca sa ma laud, nu intelegeti gresit. din contra sincer mi-as dori sa am mai mult tupeu ca sa pot si eu sa fiu ca fetele astea sa fiu si eu cu baieti care imi plac si sa fiu bagata in seama ca fetele astea.pentru ca in mare parte baietii care ii stiu am observat ca fete de genu` care sunt "panarame" le aleg ca iubite ale lor si nu par sa le displaca faptul ca ele sunt mai prostute si ca sunt dispuse sa faca orice pentru ei.nu pot sa inteleg acest lucru.adica numai sunt baieti care sa aprecieze fetele mai cuminti care stiu sa se faca respectate? s-a dat lumea peste cap, si parca ma face sa imi schimb si eu mentalitatea si sa vreau sa fiu ca fetele astea, pe de o parte as vrea, pe de alta nu. nu zic ca e rau in a intretine relatii sexuale cu cineva dar parca nici asa. sper ca ati inteles punctul meu de vedere si astept raspunsuri sincere si fara batai de joc.multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| gyovany95 a răspuns:

Eu unu baiat fiind nu consider ca am nici o demnitate daca ma apuc de treaba cu o anume fata prin care mi'au trecut toti prietenii! E cel putin aiurea! De obicei baietii ce nu se uitala tine aruncandu-si privirea spre "panarame" cum le numesti tu, fac asta nestiind nici ei ce fac. Considera ca sunt maturi doar pentru ca si-au inceput viata sexualahappy. Baietii in general sunt atrasi de fetele cuminti, nu e vvb ca nu esti bagata in seama, unu baiatii place sa mearga la sigur prion timiditate dai dovada si de seriozitate, iar nimeni nu risca sa fie refuzat de o fatahappy...Eu unu zic sa stai sa astepti momentul potrivit pana iti vei gasi baiatul care crezi ca e pentru inima ta, nu are rost sa devii o "panarama" doar pentru ca prietenele tae sunt si nu ai iubithappy, Dac'ar fi fost asa as fi fost fumator si probabil consumator al etnobotanicelor de inalta clasa dar putin imi pasa ca ma considera o "panarama", "cool" asa cum spun ele sau nu! nu mi-e greuhappy gaseste-ti omul de care sa te simti inteleasa si care sa nu iti ceara nimic din ce tu nu esti pragatita sa oferi. Exista important e sa cauti. Eu am 16 ani si niciodata nu m'amapropiat de o panarama, toate prietenele mele au fost foarte oksi jur ca nu regret nimic. Dacaiubesti poti avea cu adevarat incredere daca nu si iti gasesti un iubit care sta cu tine doar pentru "actions" nu te simti nici iubita, nici inteleasa ci doar folosita. Eu zic sa ramai asalove struck mai presus de toate iti faci un bine tie si chiar daca nu ti se spune nu unul e pretendent in ceea ce te priveste. Multumeeeeeeeeeeschappy

9 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Chiar sunt curioasa sa vad ce raspund baietii happy
si sincer iti dau dreptate.
si e chiar foarte buna intrebarea. big grin

| MyFirstLove a răspuns:

Buna! Fetele astea-s panarame cati baieti o sa-si ia de nevasta pe una de asta zi? Nici unu. Poate sa umble ei da asta-i numa de moment, distractie.

Răspuns utilizator avertizat
| Nordic a răspuns:

Buna! Deci sunt baiat. O fata e foarte bine sa fie cuminte, sa nu fie desfranata, sa aiba bun simt, cu frica de Dumnezeu daca ea crede in El. E adevarat ca poate asa isi gasesc mai greu un iubit, dar cand il vor gasi, il vor gasi pe cel asteptat.

| Nordic a răspuns:

Si stai ca acum am citit intrebarea intreagalaughing. Nu te vinde in halul in care o fac acelel fete pe care le cunosti. Ramai cum esti, respecta-te si va vni si acel baiat care te va respecta si te va aprecia pentru ca esti cuminte. Vei vedea. Si eu ma gandesc la lumea de azi de multe ori. De aia nici nu am prietena la ora actuala. Pt ca nu gasesc si eu una normala.

| ValentinP a răspuns:

Ooo nu...eu zic ca e bine asa cum esti...nu te lua dupa ele.
treaba e ca baietii au vazut ca sunt si fete de la care obtin mai usor lucrurile alea...eu unul apreciez calitatile tale la o fata...probabil de aceea toate fetele imi spun ca sunt diferitthinking nu stiu.ideea e ca sigur iti vei gasi un tip dragut care sa te aprecieze iar iubirea sa fie reciprocabig grin Take care:*

| ylakiztenurb a răspuns:

Stai linistita ca nu esti singura asa...ramai cum esti si cum iti place tie sa fii nu cum sunt alti:*:*:*:

| laureen a răspuns:

@Styx:nu ma refer la curve din acelea care se imbraca vulgar sau care arata urat.din contra ma refer la fete stilate, frumoasa/dragute/, care se imbraca frumos si fac parte din "lumea bunä", si care in aparenta par fete cuminti.