| Luminita_Andreea_2000 a întrebat:

De ce fețele cuminți sunt mereu luate de proaste? De ce băieții le pun mana pe sâni si pe fund chiar daca ele nu le permite?( asta se întâmpla deseori cand sunt mai mulți in călduri). De ce fetele indecente pun băieții sa se ia de fetele cuminți si sa le pupe cu forța? Le place sa le vadă plângând? Si ce ar trebui sa facă sa fie lăsate în pace? Acum vorbim despre băieți si fete de clasele 5-8.

Răspuns Câştigător
| En3Rgi a răspuns:

De ce? Pentru ca asa sunt oamenii, asa sunt caracterele lor si nu ai ce sa faci ca sa schimbi asta. Si nu se intampla doar la cei de a 5-a a 8-a ci si mai departe, mai ales mai departe. Ca sa fie lasate in pace trebuie sa lupte pentru ele si pentru respectul lo, sa se ia de ei fara frica, altfel o sa fie luate de fraiere mereu.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca in loc sa plangi le-ai da doua palme epste ochi, sunt convinsa ca data viitoare nu te-ar mai pupa.
Nu toate fetele timide sunt si proaste! Cele destepte pot sa se apere, lovind sau chiar facand plangere la diriginta ori directorul scolii.
Cele timide si proaste, aleg sa planga si sa fuga... pana data viitoare cand primesc acelasi tratament.

| En3Rgi a răspuns (pentru Violleta2022):

Ce raspuns de c***t fara suparare

| Violleta2022 a răspuns (pentru En3Rgi):

Nu te-a invatat mamica ta sa vorbesti frumos?

| Luminita_Andreea_2000 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc mult, pentru sfat. Pai chiar asta fac si i-am întrebat " Daca vezi ca iti permit de ce mai încerci? " si venea sa imi dea una peste fund cu un băț si i l-am luat si i-am spus " Ce vroiai sa faci? Vrei sa iti rup bățul asta pe spate? In loc sa te iei de alea cărora chiar le place, tu te iei de mine?" si și-a cerut scuze.
Deci funcționează.
Dar s-a nimerit sa il lovesc si pe unul peste braț unde abia avea facut tatauajul...si eu daca nu aveam cunoștințele necesare încât sa stiu ca îl doare si e proaspăt făcut... In rest este ok. Mulțumesc

| OldSoul a răspuns:

"De ce fețele cuminți sunt mereu luate de proaste? De ce băieții le pun mana pe sâni si pe fund chiar daca ele nu le permite?"
-Pentru ca ele nu stiu sa se impuna!

"De ce fetele indecente pun băieții sa se ia de fetele cuminți si sa le pupe cu forța? Le place sa le vadă plângând?"
-Pentru amuzament.

"Si ce ar trebui sa facă sa fie lăsate în pace?"
-Sa se impuna sa se apere.
Acum serios, sa le pupe cu forta, pai de ce nu-i dai o palma asa zdravana peste obraz, crezi ca asa va mai incerca a2-a oara?

Cat despre "Clasele 5-8" cam hahal educatie mai nou, daca era pe la liceu intelegeam, dar asa... nu prea e normal.

| Luminita_Andreea_2000 explică (pentru OldSoul):

Le -am dat 2 palme...dar la 5 deodată? Si băieți de aceia de 16 ani, înalți cât muntele?

| Xdreaper21 a răspuns:

Ca de obicei alea sunt ceel mai rele daca stii cum sa le faci sa devina asa
Ca id perversi si vor sa **** cat mai rapid si se gandesc ca asta va ajuta
Ca sunt invidioase
Da le place sa isi umple lipsu cu lacrimele lor
Nu se poate face nimic