| contcutoateebud a întrebat:

Buna, deci am o problema, eu peste 2 luni o sa merg la mare când are maicamea concediu si mi-e frica daca o sa-mi vina menstruatia fix atunci.(nu am menstruatia regulata) Nu putem sa plecam pe alta data pentru ca maica-mea numai are concediu, exista ceva pastile sa-mi intarzie menstruatia sau orice va roogg ajutati-maaaaaa

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista astfel de pastile, dar exista tampoane.

| dullcat a răspuns:

Buna.Poti folosi tampoane, in loc de absorbante, si atunci nu isi va da nimeni seama.

| VelicanEmilia a răspuns:

Foloseste Ob-uri. Poti intra si-n apa. 30 minute esti protejata, apoi trebuie schimbat.