| rippE a întrebat:

deci de cand m-am nascut, am avut un testicul necoborat, am facut operatie. A decurs totul bine acum am 14 ani si e mai mic decat celalalt. E o problema? m-am operat la 10 ani, oare va creste si celalalt cu timpul?
ma cam ingrijoreaza...

Răspuns Câştigător
| Geok90 a răspuns:

Nici o fata n-o sa stea cu ochii in coiul tau. doar dk e panarama si-i ceri tu asta, deci nu e grav, am avut si eu un testicul urcat pentru vreo 2 luni si a coborat in prima zi cand m-am internat chiar inainte de controlul medicului pentru a intra in operatie, si am fost externat.Am si eu un testicul mai mic si unul mai mare dar si intr-o pozitie ciudata si nu e motiv de fustrare.Iti dorecs sa le folosesti la putere maxima! da-mi funda *ciudatule* happy

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat