| anonim_4396 a întrebat:

Salut gasca. Vreau si eu un sfat. Sunt baiat si am avut o problema cand eram mic in zona aia... Gen amandoua testiculele erau intr-unul singur, adica glandele alea nu stiu cum le zice. M-am operat atunci si le-a separat, acu se mai cunoaste un pic taietura de la operatie daca te uiti foarte arent. Da am observat de la o vreme, gen, 2-3 ani ca un testicul e mai mare, gen mai lasat decat celalalt. Nu stiu e vreo problema sau cu timpul revin cum au fost? Gen cand se strang, stiti voi, nu se mai observa. Sper sa pot sa am viata sexuală normala. Ms pentru sfaturi, rog sa nu faceti misto. Accept raspuns si in pvt. Pup.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi la medic, ca nu-i normal sa ai un testicul mai mare si unul mai mic, putand fii vorba de o problema serioasa de sanatate, care iti poate afecta atat viata sexuala cat si sanatatea.

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.E normal sa fie asa. Corpul uman nu e deloc simetric: un umar e mai cazut, talpa la un picior e mai mare decat cealalta, la femei un san e mai mare decat celalalt etc.

| VoidEternal a răspuns:

Mai mare sau mai lasat? E o diferenta. Daca e mai lasat nu e nicio problema.

| anonim_4396 explică (pentru VoidEternal):

Gen mai lasat voiam sa zic

| Kren a răspuns:

Salut, pentru mai multă siguranță du-te la medic specialist. Dacă nu ai probleme în ceea ce privește calitatea vieții sexuale atunci poți să ignori partea estetică

| CumShooter2022 a răspuns:

Cantaresteti testiculele, sper sa te ajute.