| iwantananswer a întrebat:

in urma cu cinci luni am avut o interventie chirurgicala pentru hidrocel testicular,operatia a decurs bine,dupa ce am fost externat doctorul mi-a spus sa revin la control intr-o luna,dupa ce incizia s-a vindecat testiculul operat tot era putin mai mare decat celalalt iar lucrul acesta m-a cam speriat,in orice caz nu era la fel de mare ca si inaintea operatiei dar totusi era putin mai mare ca celalalt testicul,cand am fost la control doctorul mi-a spus ca totul este in regul si sa nu ma ingrijorez din cauza marimii testicului deoarece asa m-am nascut,acum trebuie sa ma duc din nou la control in luna noiembrie dar pana atunci mai este mult iar aceasta problema nu imi da pace nu stiu daca ar trebui sa-mi ascult doctorul sau sa ma ingrijorez, daca poate cineva sa ma lamureasca va rog frumos, dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AllexanderMahone a răspuns:

Nici o problema frate.Se trage la loc.
CHELS

3 răspunsuri:
| AllexanderMahone a răspuns:

Frate nu ai nimic.Asculta la mine ca eu am trecut prin ceva mai grav.Mi-am pierdut un testicul din cauza torsiunii de testicul.Nu ai nimic. Dupa ce m-am operat si s-a vindecat testiculul tot era mai mare decat celalalt.Doctorul a zis ca e perfect normal si ca e din cauza firelor de acolo.Doctorii au un tip de fire care se topesc in timp. Dupa ce se topesc aceste fire o sa revina in maxim o saptamana la normal
CHELS

| iwantananswer explică (pentru AllexanderMahone):

Mulrumesc foarte mult de raspuns, dar acele fire de care vorbesti tu, trebuieau sa se topeasca in maxim doua luni, au trecut cinci luni de la operatie si tot este mai mare decat celalalt, oricum multumesc mult de raspuns!

| iwantananswer explică (pentru AllexanderMahone):

Multumesc mult alex!

| AllexanderMahone a răspuns (pentru iwantananswer):

Nici o problema frate.Se trage la loc.
CHELS