| Nono12346 a întrebat:

deci imi place de un tip si i-am spus dar a zis ca sunt simpatica de treaba si chiar ii place cum joc baschet (eu fac baschet, si el) dar nu simte acelasi lucru carel simt eu pentru el, chiar imi place de el sinu stiu cum sa fac sal"atrag "help mereu vb cu el cand intra pe mess/facebook pls dau fundoi +vot:X

1 răspuns:
| virtualshit a răspuns:

Pentru inceput incearca sa nu il stresezi, insa trebuie sa ai un comportament la fel ca un prieten bun de-al lui.Ai nevoie de zambet pe buze, sa fi naturala si sa incerci sa fi cu un pas inaintea tuturor.Intreaba-l ce ii place, invita-l undeva si o sa vezi ca va veti apropia si cu timpul poate...