| Nono12346 a întrebat:

deci imi place de un tip si i-am spus dar a zis ca sunt simpatica de treaba si chiar ii place cum joc baschet (eu fac baschet, si el) dar nu simte acelasi lucru carel simt eu pentru el, chiar imi place de el sinu stiu cum sa fac sal"atrag "help mereu vb cu el cand intra pe mess/facebook pls dau fundoi +vot:X

6 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Incarca sa mai comunici cu el,sa vezi ce simte cu adevarat, poate sentimentele vor fii reciproce, iar daca nu incearca sa te indepartezi de el...

| c0okie a răspuns:

Pai sa nu-ti mai placa de el! laughing
daca i-ai zis asta si el nu simte acelasi lucru, e cam urat... dragoste cu forta nu se poatesad
sau fa-l sa simta ceva, poate ii place fetele mai baietoase, daca joci baschet...castiga un meci important, sau fa-te remarcata in ochii lui cu ceva ce ii place cu adevarat!winking bafta! kiss

| 123321998896768 a răspuns:

Buna! incearca sa-i aflii pasiunile si sa faceti ceva impreuna (ceva ce-i place lui dar si tie)dar mai poti fi remarcata de el castigand un meci, sau ceva de genul. funditabig grin

| IlegalSmile a răspuns:

Heiii

Daca acel tip nu are sentimente pentru tine cu ai tu pentru el nu poti face nimic

Nu'l poti obliga sa te placa

Comunica cu el poate se va razgandii si poate veti fi impreuna happy

Poate daca nu ai mai fi asa politicoasa adica cand intra el pe mess/facebook sa'l bagi tu in seamna poate daca el te'ar baga in seama ar fi altceva happy
Ceea ce incerc sa spun este ca el ar trebui sa te bage in seama nu tu laughing

O zi buna! Bafta happy

| SakuraBlooms a răspuns:

Po ce ii place lui mihnea? baschetul si skateboarding? incearca sa discuti cu el pe tema asta

| jackpotman a răspuns:

Deci uite...vb din prisma unui baiat.Si eu am muncit oleac sa o "atrag" dar nu a fost greu. Am incepu cu messu si facebook cu chestiile care le avem in comun.Din vorba in vorba am intrat si in probleme de iubire si am intrebat-o cum arata baiatul ideal.Din fericire s-a nimerit sa fiu eu. ACum nu stiu cum esti tu.Altii intreaba pur si simplu" Vrei sa ne combinam?" Ok. Poti sa faci si asa, dar nu va dura NICIODATA MULT. si te asigur ca simte si el ceva pentru tine, doar daca nu are alta prietena