| Madalin_Mada_1971_3YdT a întrebat:

Imi place de o fata, i-am spus ca vreau sa fiu cu ea dar, ea nu simte ce simt eu ce sa fac help!

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca nu simte/are sentimente de iubire/atractie fata de persoana ta. Iti cauti o alta fata careia sa-i placi si astfel iti vei rezolva problema sentimentala. Dragoste contrara vointei nu exista.

| Doub a răspuns:

O lasi in pace.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Uita de ea, mai sunt si alte fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt destui pesti in ocean.

Daca ea nu te place, nu inseamna ca se sfarseste lumea. Pusi si simplu nu e sa fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci in situatia asta.Cam rar o fata isi poate schimba sentimentele fata de tine, daca nu simte acelasi lucru.Totusi daca tii la ea arata-i asta da nu sa fii disperat sau sa te tii dupa ea, ca nu o sa-i placa.Fii acolo pentru ea ca un prieten daca nu poti ca iubit si cu timpul o sa te apropii de ea, dar asta nu-ti va garanta ca vei reusi sa fii cu ea. Oricum mai exista si alte fete exact cum au spus si ceilalti, dar odata ce ai pus "ochii" pe cineva, crezi ca persoana respectiva este cea mai frumoasa, buna etc. si cu greu poti sa gasesti pe alcineva.In fine... timpul le rezolva pe toate happy Bafta!

| kyliejenner a răspuns:

Nu o poti obliga sa te placa. Asta e, du-te la urmatoarea fata.

| Kyılε a răspuns:

Fa-o sa simta. Nu trebuie sa-ti spunem noi cum faci asta, vine din interior #>

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Fa-ti o alta iubita si arata-i ce a pierdut

| Ungureanu90 a răspuns:

Înseamnă că nu te place și ea pe tine precum o placi tu pe ea. Dar, poți să stai liniștit pentru că nu e singura fată de pe planetă, dacă o fată nu te place, nu trebuie să pui la suflet sau să-ți pară rău, gândește-te că vei găsi alta și mai bună, deșteaptă, sensibilă etc.
Multă baftă!