| anonim_4396 a întrebat:

Buna.
Deci la anul fiind la facultate mi-am facut un plan in cap.
De exemplu, vreau sa plec la Cluj la facultate pe frecventa redusa ca sa am timp sa muncesc, planuind sa-mi iau si un loc de munca totodata. Iar de locuit m-as fi gandit sa-mi iau o garsoniera cu chirie mica, pentru ca am vazut ca se gasesc, dar mici. Fiind una, nu cred ca as consuma prea mult si n-as avea nevoie de mult spatiu de locuit.
As vrea sa stiu daca am un plan intocmit bine, realizabil, sau visez aiurea? Ca sa stiu ce sa fac pe viitor si care ar fi cheltuielile. De mentionat ca stiu sa gatesc si sunt destul de economa cu lumina, apa calda si curentul.

2 răspunsuri:
| Den1sa a răspuns:

E un plan excelent, bine pus la punct, iti pot spune din experienta pentru ca sunt studenta in Londra am si un job, tot ce mai pot sa-ti spun este sa ai succes si sa reuseti sa realizezi ce tiai propus

| Marialena112 a răspuns (pentru Den1sa):

Mersi mult draguta?❤️