| KingSize a întrebat:

Ce inseamna facultate cu frecventa redusa?

4 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

La frecventa redusa merg cei ce nu au studiat vreodata la facultate, cei mai in varsta de exemplu. Uite un caz:
http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t243550.html

| AleGsZ a răspuns:

De fapt inseamna sa mergi o data sau de doua ori pe saptamana, sau pe luna. Depinde cum vrei...
In esenta nu mergi zi de zi!

| Andrei_Cioloca_1977 a răspuns:

Facultate la care nu trebuie sa mergi in fiecare zi

| missGirlDeea a răspuns:

Inseamna ca nu te dui la ore la vii doar la examene, spre exemplu in timpu ista poti sa mai inveti la vreo facultate sau sa lucrezi.happy fundita?