| SunShine_6784 a întrebat:

Buna `! Deci, mie mi-a venit ciclul de pe 29 mai. Dar am o nelamurire. E normal sa`mi vina daca nu sunt prea dezvoltata? La alte colege care sunt mai dezvoltate nu le-a venit si mie da. e normal?happy

Răspuns Câştigător
| ღBrunette a răspuns:

Da, este normal. Nu iti face griji!
P.S. Nu trebuie sa te compari cu colegele tale pentru ca nu tuturor li se intampla la fel. Difera de la fata la fata... happy

2 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Nu are importanță e normal

| Boticelu a răspuns:

Buna.happy. am si eu o colega in clasa care i-a venit d la varsat d 11 ani si nu cred ca la o asemenea varsta esti dezvoltata.nu Iti face griji. Totul o sa fie bine happyhappy.