| Mimicurioasa a întrebat:

Intrebare intre fete..Nu mi-a venit ciclul si sunt destul de dezvoltata{Nu mi-a venit niciodata}Si toate prietenele au com pot sa-l fac sa-mi vina?

6 răspunsuri:
| mirukamiki a răspuns:

Trebuie sa iti faci griji numai daca ai depasit varsta de 16 si inca nu ti-a venit..pana atunci linisteste-te si vorba dyei fi fericita ca inca nu ti-a venit

| dyaa_9126 a răspuns:

Nu trebuie sa-l faci sa-ti vina laughing) Va veni el cand va fi momentu..nu fi disperata dupa chestia asta... Ar trebui sa fi fericita k inca nu ti-a venit laughing

| Mimicurioasa explică (pentru dyaa_9126):

Da stiut dar e fazza ca am prietene verisoare calora lea venit si sunt cu 1-2-3 aqni mai mici ca mine

| fgsxbfhg a răspuns:

Cand ti-o veni o sa iti para rau ca esti femeie. mai bine profita acum cat nu ai..cam cati ani ai? mentruatia apare intre 9- 16 ani. n-ar trebui sa fi asa de nerabdatoare.happy asteapta nu poti sa il faci tu sa vina el vine cand trebuie..toate la timpul lor :*

| Mimicurioasa explică (pentru fgsxbfhg):

14..ani

| fgsxbfhg a răspuns (pentru Mimicurioasa):

Ooo scumpo mai asteapta. cei drept eu am avut la9 ani da mamica ta la cati i-a venit poate e ceva din familie sa vina mai tarziu. fi mandra