| maria ;x a întrebat:

deci un baiat cu care ma cunosc de un an (dar fara sa ne fi vazut vreodata)zice ca ma iubesteraised eyebrows yawn(eu logic nu-l cred)voi ce ziceti?love struck

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Se poate sa fi luat nastere o forma de simpatie in timp. Se poate sa ajunga sa ia amploare incat sa iti spuna ca te iubeste si chiar sa creada asta. Si eu m-am indragostit astfel. Dar aici trebuie sa fie si o intalnire fata in fata. Altfel e in zadar.

8 răspunsuri:
| Lady.Love a răspuns:

Si eu am iubit un baiat asa...
Deci poti sa-l crezi, doar ca atunci cand am descoperit iubirea adevarata mi-am dat seama ca nu a fost chiar o iubire...

| irina20 a răspuns:

E posibil sa te iubeasca.Depinde cat de mult ati comunicat. Te poate iubi un om si pentru caracterul tau.

| maria ;x explică:

Nu iubiiiilaughing ci andrey!raised eyebrows yawn

| BuBuRuZa_5540 a răspuns:

laughinglaughing)laughing cine fey iubii? nici o sansa nu ai vazut cum e saracu'... e batut de soarta...cocalaru' de el presupun ca ti-a zis "te iubesc zana zana zana mea "pe sistem.Eu nu stiu dc mai intrebi daca stii ce vrea de la tine

| cony_4682 a răspuns:

Posibil sa te iubesca. Poate ii place felul in care tu vorbesti cu el.

| cris10flori a răspuns:

Poate te iubeste dar nu iti fa mari sperante...asteapta si ai sa vezi :*

| LuciaDavis a răspuns:

Daca nu v-ati vazut nu are cum sa te iubeste. Eventual iubeste caracterul, personalitatea ta. Sigur te place, dar in nici intr-un caz nu te iubeste. Nu cred ca stie ce inseamna sa iubesti, clar te place. Misto nu cred ca face de tine, deci te simpatizeaza, te place, sau orice altceva. happy

| bebitica a răspuns:

Te poate iubi, se mai intampla, si eu am patit ceva de genul. dar cel mai sigura sa fii atunci cand va vedeti fata in fata. Atunci iubirea se poate amplifica sau scadea. sfatul meu e sa nu iti pui toate sperantele in acei ochi pe care nu i-ai vazut niciodata.si nici el pe ai tai. Asteapta sa va cunoasteti fata in fata