| CM19 a întrebat:

Buna... deci vara trecuta avea un laptop, l-am tinut deschis in timp ce afara ploua, iar la un momendat a fulgerat si laptopul s-a inchis iar curentul s-a luat in toata casa. Am uitat sa sp ca laptopul era in priza. Dupa ce a venit curentul, am incercat sal deschid si nu reactiona in nici un fel. spuneti-mi ce safac si daca puteti recomandati-mi sa ma duc unde... funda si vot.

Răspuns Câştigător
| Amy_9541 a răspuns:

Pai daca nu il duci urgent la reparat va trebui sa iti iei alt lapto***r se mai poate in alt mod:daca nu merge reparat nu fi suparat/a pentru ca poti sa iti iei un acumulator nou.succes big grin funda!happy

1 răspuns:
| Andra_Croitoru_1997 a răspuns:

Am patit si eu asa pai ori s-a ars Hardul daca nu dul la cineva care se pricepe.
Asa am patit si eu si se poate repara trebuie sa iti schimbe hardul si va merge.
Sper ca te.am ajutat.
fundita? :**