| Lala_Gabriela_1998 a întrebat:

deci vreau ca in o saptamana sa slabesc 3 kg ajutor vreau sfaturi care sa ma ajute am cautat si pe net si nu vreau diete spuneti mi voi cum ati slabit si mentionez ca am 14 implinesc 15 ani si am 1, 68 inaltime si 56 kg si vreau ceva sa ma ajute fara pastile pentru ca am burtica si ah urasc asta mereu am fost slaba si acum nu ma pot imbraca cu ce vreau

2 răspunsuri:
| emma6312 a răspuns:

Buna.In primul rand nu esti grasa pentru inaltimea ta:*.In al doilea rand, uite ce iti recomand: Nu trebuie sa te infometezi si in niciun caz sa iei pastile pentru slabit.Incearca sa renunti la fastfood.Nu trebuie sa mai mananci multe dulciuri.Incearca ca atunci cand ai timp, sa iesi 30 de minute in parc cu rolele.Iar seara, inainte de culcare fa abdomene pentru a scapa de burtica. Poti incepe prin a face 10 abdomene, apoi poti creste numarul lor.Nu trebuie sa mananci mult, ia si niste gustari[fructe] intre mese.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Eşti numai bine cum eşti, nu ai ce să mai slăbeşti!
Grijă la alimentaţie şi practică un sport!
Te pup!