| Ioana_Iona_1999 a întrebat:

Deci vreau sa imi organizez ziua de nastere si habar nu am unde. Excludem petrecere in pijamale ca stau la bloc si ca sa se inrautateasca situatia ziua mea este pe 7 ianuarie.
Idei? Dau funda

2 răspunsuri:
| Cobra1994 a răspuns:

Cauta un local mai micwinking sau o prietena care sta la casa..sa o faci acolowinking

| ingerasfitos a răspuns:

Eu as zice sa faci undeva la un restaurant sau la o discoteca dar depinde si de ani tai daca esti mai micuta poti face la tine in casa si o faci destul de distractiv. intreaba-ti si parinti ei stiu mai binewinking