| Twixi a întrebat:

Buna din nou! Tot in legatura cu Nokia Lumia 800, inainte cand apasam pe tasta "search" si eram in meniu, imi aparea o imagine, intre timp mi-am resetat complet telefonul si acum cand apas pe tasta respectiva mi se deschide o pagina de internet.Nu stiti cum as putea sa fac sa imi apara din nou imaginea aceea? Multumesc!

2 răspunsuri:
| gsmro a răspuns:

Ar trebui sa fie ceva din setari, pentru a personaliza optiunile acestei taste. Nu am un Lumia 800 la indemana si nu pot sa iti zic exact, dar ar trebui sa fie intr-un meniu ca: personalizare, ecran sau ceva asemanator

| Twixi explică (pentru gsmro):

O sa caut. Multumesc!