| anonim_4396 a întrebat:

Bună.Dintre cei care ati dat bacul in a doua sesiune: cum vi s-a parut corectarea la lb.romana? Eu cred ca s-a intamplat fix ca in prima sesiune pentru ca mi s-a parut corectat la misto mai ales ca romana este subiectiva.Deci in prima sesiune la romana am luat 5.20 am depus contestatie si mi-a pus 6.15.Acum in a doua sesiune am luat fix 6.15 desi am corectat sa vad cat am facut si imi da 7.20 deci ma jur parca isi bat joc de noi, in prima sesiune mi-au marit cu un punct si am asa o presimtire ca va fi la fel si acum. Ceva pareri? Nu ma luati cu nu are cum sa iti creasca ca am citit pe net ca au fost diferente mari de note.

3 răspunsuri:
| Den1sa a răspuns:

Pai trebuia sa te pregatesti mai bine ca sa nu se ia ăștia de tine

| Patriotul2689 a răspuns:

La cum scrii, cred că ai luat bacul din milă.

| Bdggwgcdacwhbegysgvg a răspuns (pentru Patriotul2689):

Care faza? Cum scriu si ce legătura are asta cu intrebarea pe care am pus-o? Deci mă jur unii dintre voi răspundeți doar ca să vă aflați în treabă. Vezi-ți naibii de treabă si nu mai răspunde aiurea că nu te-a întrebat nimeni cât e ceasul.Hai sictir