| lavynika a întrebat:

Dintre cei care sunt la profilul stiinte ale naturii.La ce imi recomandati sa dau teza:biologie, chimie, fizica? Ma refer care 2 dintre cele 3 vi s-au parut mai accesibile.Stiu ca difera de preferinta si de profersor dar astept pareri personale.

Răspuns Câştigător
| zepssy a răspuns:

Definitely biologie si chimie as alege eu. Nu mi-a placut nici si nu am prea inteles fizica niciodata.
Biologia si chimia sunt si vor fi de viitor!
Parerea mea!

1 răspuns:
| ҡđų' a răspuns:

Eu zic sa alegi bio si fizica
depinde...
te sfatuiesc sa alege materiile pe care le intelegi mai bine si la care ai note mai mari

bafta kiss