| valentinalina a întrebat:

Bunabatting eyelashes
diriga meah a prins ura pe mine dar nu stiu dc
adica banuiesk ca o panarama, curva, tarfa cum vreti sa ii spun a spus foarte multe lucruri despre mine dar bineinteles nimic nu e adevarat i'a spus aleia si acum...
ce sa fac dau funda promit

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sigură că n-a prins ură pe tine atâta timp cât nu ai făcut ceva care să o afecteze pe ea în mod direct.Pe lângă şcoală e treabă ta ce faci, iar ea nu are de ce să "prindă ură".Dacă spui că o altă fată a spus minciuni despre tine, e strict problema ei.Tu ştii care e adevărul şi nu ai de ce să te simţi vinovată. Dacă tot vezi că diriga ta se uită urât pe tine o poţi întreba ce s-a întâmplat. Dacă ai făcut ceva care să o supere. Baftă!

1 răspuns:
| alexandrina_3184 a răspuns:

Incerca sa te apropii din nou de ea,prin fapte,gesturi,note bune,de care,cred ca nu prea mai ai timp.Fa ceva care sa ii demonstreze cum esti tu de fapt, arata-i ca nu are de ce sa te urasca, asa cum zici tu.