| Zapacitaaaa a întrebat:

Buna dragilor :* Funda desigur
As vrea sa va rog sa imi spuneti si mie cele mai amuzante intamplari din viata voastra. Ofer funda bineinteles la cele mai amuzante si vot la restul.

Răspuns Câştigător
| KiDDie a răspuns:

Buna.Cea mai amuzanta intamplare a fost pe la vreo 11 ani. Cand o sfatuiam pe prietena mea cum sa isi cucereasca alesulaughing.Hai sa-ti povestesc.Era o zi de...luni sau marti.Imi zicea ea mie ca a pus ochii pe unu. si mi-a cerut sfatul eu i-am spus asa: Du-te la el si spune-i:Bite me, Baby... daca asta nu functioneaza bagai limba pana in gat ca sa-l sufoci.hee hee

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Daca as face dragoste cu tine ar fi cea mai amuzanta intamplare din viata mea ce zici vrei?

| Zapacitaaaa explică (pentru VadTot):

Nu! Mersi de oferta oricum happy