| papushikroz a întrebat:

E adevarat ca la profilul de stiinte sociale nu se face mate?

Răspuns Câştigător
| vyolycy a răspuns:

Si eu tot la stiinte soc sunt... din clasa a 9a pana intr-a12 a faci doar 2ore pe sapt...doar la filologie nu se face mate intr-a11a si a12a

4 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Cred ca se fac cateva ore in clasele a 9-a si a 10-a iar apoi nu se mai face deloc, asa e la filo dar nu sunt sigura ca si la stiinte sociale e a fel.

| Ralucarrie a răspuns:

Sigur ca se face!

| madautzaxD a răspuns:

Nu e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se face mate sa tii.eu sunt la stiinte sociale si fac mate.sunt in clasa 11 si fac 2 ore pe sapt.si intra a12a tot 2 o sa fac. asa am facut in fiecare an. 2 ore pe saptamanathinking