| هوراس a întrebat:

Bună eu așa știu că cei care au părul lung sunt rock-eri :-s dar sunt unii care zic că cei cu părul lung sunt poponari/gay crying este adevărat ? :-s fundă happy

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Pai aia cu parul lung si in general si cret putin sunt rock`eri.
Aia gay nu ai neaparat parul lung, travestitii au parul lung, pentru ca se dau drept femei.
Si sa stii ca sunt oameni care au parul lung sau putin mai lung pentru a arata mai bine... adica asa le place lor sa-si lase parulbig grin
Cam asta ar fi...big grin
Daca vrei sa iti lasi si tu parul lung sa nu-ti fie rusine...nu este nimic in neregula!

3 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Ştiu o mulţime de cocalari cu părul lung, asta nu îi face rockeri. Şi chiar nu-mi pasă ce cred unii, oricum ţăranii cu tricouri roz, mulate sunt de o mie de ori mai gay.

| 93Anna93 a răspuns:

Cei care cred ca un baiat care are parul lung trebuie sa fie gay, sunt complet idioti. Parerea mea este ca sunt mai multi baieti gay care au parul scurt. Oricum parul lung poate sa nu inseamne nici rock. Poate sa insemne hippie sau reggae sau poate sa insemne cu totul altceva. Nu trebuie sa judecam dupa aparente. Un lucru poate insemna ceva diferit pentru fiecare persoana.

| GreenShinyApple a răspuns:

Unu.Frizura nu defineste caracterul.
Doi. Daca tu vrei sa-ti lasi parul lung treci la treaba.Sunt o gramada de baieti cu parul lung(ex.rockeri; alpinisti)si mie in calitate de fata imi plac mai mult baietii cu parul lung.Si sunt sigura ca nu numai mie.smug