| anonim_4396 a întrebat:

Rock-arii dacă au părul lung au păduchi?

31 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu au paduchi [paduchi poate avea oricine in ziua de azi ca...se poarta mai nou.]poti lua intamplator de la cineva de langa tine

| Gabica a răspuns:

Ma,tu du-te la Justinul tau...Si gandeste-te putin, acum ceva timp si el avea parul mai lung..Probabil s-a tuns din cauza paduchilorlaughing
Tu ai pus intrebarea asta doar ca sa faci misto, sau ca sa-ti etalezi prostia? Nici nu trebuia sa mai pui intrebarea asta, ca imi dadeam seama ca esti o tampita dupa nick(si eu nu am nimic cu Justin Bieber, dar sa iti pui un astfel de nickname te face disperata).

| Karinakari99 a răspuns:

Dacă-şi îngrijesc părul normal că nu. straight face

| FadetoBlack a răspuns:

rolling on the floor Pfuu, vai de capu' tău ăla prost.

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Tu,daca esti panarama, ai limbrici?

| LolaLollita a răspuns:

Paduchi au cei care nu respecta regulile de igiena.

| Vans a răspuns:

Nu.
Dar cu siguranţă poza ta arată ce târfă eşti.

| KristalPop a răspuns:

laughing.

Ce tâmpită cretină poţi să fii.
Pute pământul sub tine de vită analfabetă fără cap.

Cât de proastă să fii, fă, să scrii "rock-ari"?!
Du-te în neamul mă-tii de piţipoancă.
Nickname-ul tău spune totul despre tine şi caracterul tău.
Deci eu dacă am părul revărsat până peste coate înseamnă că am păduchi?! rolling on the floor
Mă spăl pe cap de cel puţin 2 ori/săptămână.
Vara mă spăl aproape zilnic şi pot să spun că niciodată nu am păduchi.
Folosesc produse de cosmetică, nu e cazul să fac păduchi.
Nu-s aşa jegos şi împuţit încât să fac păduchi.

| ツツツ a răspuns (pentru KristalPop):

Nu o baga in seama, nu prea stie ce vorbeste laughing!

| KristalPop a răspuns (pentru ツツツ):

Eu oricum nu iau în considerare concepţia acestei "individe" împuşcată.
Dar prin întrebarea asta stupidă m-a jignit pe mine şi mulţi alţii rockeri cu păr lung. laughing

| ツツツ a răspuns (pentru KristalPop):

Vrei sa stii ceva laughing Mi-e imi plac baietii cu parul lung..chiar si rockerii happy Si deci m-a jignit si pe mine aceasta fata venita din " spatiu "! laughing

| fadnox a răspuns (pentru KristalPop):

Pai da ca nu vrea jigniri dar tocmai a facut-o...

| MaskOfSanity a răspuns (pentru KristalPop):

Mă, eu cred că e troll. Are chef de bâză.

| Vans a răspuns (pentru KristalPop):

"vită analfabetă fără cap"
Mor! rolling on the floor))

| KristalPop a răspuns:

Nu mai înjura, pi***!
Tu eşti mult mai paraşută ca ea.
Ţi-e sîlă de rockeri?
Află că şi mie mi-e scârbă de tine şi de poza ta de la profil, sugativo.

| Vans a răspuns (pentru KristalPop):

Hai s-o lăsăm să se ducă în crucea mă-si.
N-are rost să îţi baţi capul cu ea.

| Kasia a răspuns:

Da' tu daca ai parul lung, ai paduchi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fără jignirir vă rog

| fadnox a răspuns:

Nu, dar iti spun din start ca nu pozeaza ca tine

| MaskOfSanity a răspuns:

Şi ai examinat tu pleata fiecărui rocker, ca să confirmi mitul ăsta?

| Indestructible a răspuns:

Nu poţi dormi noaptea din cauza părului nespălat al vreunui rocker? thinking

| duuh a răspuns:

Mie mi-e sila de tine si de poza ta de curvistina.

| KinoAndreea a răspuns:

Vorbesti serios? raised eyebrows Cati cunosc eu oh go on nici unu nu are.Cine ti-o mai spus-o si pe-asta? Deodata ce te ingrijesti de par(il speli...etc.) nu ai NIMIC!

| pcsick a răspuns:

Nu cred ca au paduchi. stii de ce? pentru ca au capul sec si n-au ce manca de la ei!

| MaskOfSanity a răspuns (pentru pcsick):

Să mori tu dacă nu-i aşa?

| pcsick a răspuns (pentru MaskOfSanity):

Draga, u ai vazut oamenii aceia drogati care au plete de dai panzele de paianjeni cu ele si mai dau din cap ca nebunii chinuind chitara aia si tipand pana le sare plamanii in ghete? aia's nebuni! ma irita muzica aia

| anonim_4396 explică (pentru pcsick):

Și pe mine mă irită pornografia din muzica house și clișeele voastre tâmpite.

| MaskOfSanity a răspuns (pentru pcsick):

Du-te şi ascultă ceva muzică mediocră, care nu te irită, dar măcar nu arunca cu căcat fără cunoştinţă de cauză.
Eşti cretin.
Ţi-ai format o concepţie de oameni proşti şi o aplici subiectiv. Dacă tu ai văzut un rocker drogat şi jegos, automat toţi sunt aşa? Prin afirmaţia asta, ai jignit ascultătorii de rock din întreaga lume, fie că-s oameni decenţi, sau nu.
Sunt şi rockeri drogaţi şi cu plete unsuroase, cum spui tu, dar sunt şi manelişti şi houseri la fel. Majoritatea rockerilor au grijă de părul lor foarte bine, probabil mai bine decât tine.
Dau din cap ca nebunii? Da, şi fufele din muzica house dau din fundul plin de celulită, ca "nebunele".
Chinuie chitare şi ţipă? Mă, şi rockul are bubele lui, ca mai toate genurile muzicale. Şi aici sunt idioţi care nu au pic de talent. Din nou, asta nu înseamnă că toţi sunt aşa. Ai ascultat vreodată vreo baladă rock? Generalizezi prosteşte.

| pcsick a răspuns (pentru MaskOfSanity):

Pustoaico...nici nu ma agit sa citesc ce ai scis.

| MaskOfSanity a răspuns (pentru pcsick):

Şi de asta eşti aşa cretin...

| dött a răspuns:

Voi chiar sunteti prosti si nu va dati seama ca e troll?
Da, scumpo, au paduchi si-n parul pubian.