| anonim_4396 a întrebat:

Eu dimineata (la 6 ) iau micul dejun (2 felii de paine prajita cu margarina pe be baza de ulei de masine sau margarina vitaminizata) si o cafea mare cu lapte si 3 cuburi de zahar, la ora 11 imi se face foame si mananc ceva.
Ce sa aleg pentru gustarea de la 11: 4 biscuiti mici bogati in fibre sau un 2 batoane din cereale (si o bautura pe baza de lapte degresat si suc de fructe care contine 50% din doza zilnica recomadata de vitamina A,C, E)?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Mai bine alegi pentru gustare un pumn de migdale.

si ala nu e mic dejun, aia e o prostie buna sa-ti distrugi sanatatea, margarina vitaminizata e o mare prostie

| DiaS a răspuns:

Batoanele si sucul ( dar sa fie fara conservanti ...adica sa fie natural ) Funda?