| RalucaAlina11 a întrebat:

Eu o sa ma duc la nunta antrenoarei mele de dans si am o rochie alb cu verde si este lunga, ce culoare sa aiba pantofii si plicul?

Răspuns Câştigător
| PiinkSmiile a răspuns:

Hey!
Dupa parerea mea rochia este superba, deoarece alb si verde merg de minune.
Dupa parerea mea ai putea sa-ti iei niste :
-pantofi aurii si un plic auriu, completati de un lantisor auriu.
-pantofi negri si plic negru
-pantofi verzi si plic verde
Te poti juca cu culorile.happy
Bafta!

| PiinkSmiile a răspuns (pentru PiinkSmiile):

PS-Daca vei mai avea vreo data nevoie de sfaturi, poti intra pe https://www.facebook.com/pages/Sfaturi/617710694930170.

| RalucaAlina11 explică (pentru PiinkSmiile):

Mersi :* imi dai accept la cererea de prietenie? happy

| PiinkSmiile a răspuns (pentru RalucaAlina11):

Da :*

4 răspunsuri:
| TizZu15 a răspuns:

Deci pantofii pot fii albi si plicul verde.ce zici o sa se asorteze perfecthappy