| Shhh a întrebat:

Eu plac un baiat, dar nu imi pot da seama : el isi pune pe mess la status tot felul de chesti adica : Te ubesk!:* Fiara >mea:-...chestii din astea si nu imi pot da seama daca are prietena sau nu! Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Zuzzy05 a răspuns:

Te-ai uitat daca are poza cu vreo fata la avatar? Poate pune status la misto, sau chiar are o iubita.Gandeste-te pe cine ai putea sa intrebi daca are pe cineva.

Daca nu, de ce sa nu-l intrebi chiar tu? Intra pe el pe mess si intreaba-l asa... dragut, sa nu-si dea seama ca te intereseaza foarte mult. Ceva gen:

"Cmf angrynumele lui)? vad ca ai prietena tonguesmug?" sau

" Ooo cine s-a bagat pe combinatziismug? cu cine tongue?"

Sau cu cine s-a combinat, nu spune ca "cu cine stai ", suna urat.
Nici aia cu combinatu` nu-i nu stiu ce da' mno...tongue

Succes!

2 răspunsuri:
| Zuzzy05 a răspuns:

Scuze pentru fata aia cu nervilaughing

acum am observat ce am facutbatting eyelashes

era "Cmf X ( x insemnand numele sau)..."

Bye

| Muhab a răspuns:

Fii directa vorbesti cu el normal nu te emotinezi... daca te place si el ai pus-o de o combinatie e clar... dar daca nu, nu pune nimic la suflet treci mai departe