| Shhh a întrebat:

Eu plac un baiat, dar nu imi pot da seama : el isi pune pe mess la status tot felul de chesti adica : Te ubesk!:* sau Fiara mea >:-...chestii din astea si nu imi pot da seama daca are prietena sau nu! Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Forcas_9823 a răspuns:

Intreaba-l. E cel mai simplu, si cel mai sigur. Nu se poate sa se intample ceva rau. Daca zice da, atunci asta e. Daca zice nu, atunci deja i-ai dat un indiciu ca il placi.

2 răspunsuri:
| Oάηά a răspuns:

In primul rand ai putea sa'i intrebi pe perietenii lui daca are prietena sau ai putea sa o pui pe o prietena de-a ta sa-l intrebe.big grin
Sper ca ti-a fost de ajutor sfatul meu pupici:*

| ralukmik a răspuns:

Pai... fa-ti curaj si intra in vorba cu el, dar nu-l intreba direct. gaseste prieteni comuni si subiecte de discutie. incet incet vei afla. fara ca el sa suspecteze nimic... ti-o spun din experienta. fundita?