| Ern a întrebat:

Buna eu si un baiat ne placem reciproc de pe Facebook. Noi nu am vb de loc dar ne-am văzut in realiatate pentru ca de cand ma place vine pe la mine prim cartier, el este o fire rușinoasă. Ce ar trebui sa fac eu sa fim împreună?

2 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Deloc *

Am inteles... esti o pustioaca de 13 ani care nu a vorbit niciodata cu acel baiat, care nu stie nimic despre el, poate doar cum il cheama, insa vrea sa fie impreuna cu el... Sigur nu vrei sa te si casatoresti cu el? Zic si eu.

| WaterDrop a răspuns:

Sa-i propui o intalnire si cam atat. Daca chiar te place, va accepta.