| AnemonaP a întrebat:

Buna,fetelor. Am nevoie de un raspns urgent. Culoarea naturala a parului meu este saten inchis. Acum 2 ani am luat o vopsea decoloranta si ajunsesem la un blond inchis,cand am vrut sa revin la culoarea mea naturala,mi-a iesit un brunet intens,nu mi-a placut deloc. Insa,folosind placa zi de zi si spalandu-ma regulat la par mi s-a decolorat si am ajuns la un ciocolatiu pe care il indrageam mult. Insa,lunile trecute parul mi se decolorase prea mult la varfuri,era aproape un blond,mi-am cumparat o vopsea sa ma fac ciocolatiu, insa mi-a iesit foarte inchis. M-am vopsit ieri seara. Credeti ca si aceasta culoare mi se va decolora si voi ajunge la acea nuanta de ciocolatiu? Cum as putea accelerara procesul de decolorare. Am citit pe internet Vitamina C combinata cu head and shoulders face minuni. Am gasit prin casa doar 6 pastilute, sa incerc?

2 răspunsuri:
| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, eu acum sa fiu sincer iti pot spune ca trebuia sa ramai la culoarea ta naturala ca nuanta aceea e greu sa mai dai de vreodata, cred, nu stiu sigur.
O zi placuta!

| DianaSandoval a răspuns:

Hei, eu as zice ca merita sa incerci, traim doar odata deci nu strica o experienta in plus :*