| HellGirl_1974 a întrebat:

Ok. culoarea naturală a părului meu e șaten închis, dar mă vopsesc berunetă de 1 an jumate.Pe la începutul verii mi-am decolorat vârfurile cu decobes, și au ieșit un fel de portocaliu...Nu mi-a plăcut culoarea și le-am vopsit cu castelani, a ieșit un fel de vișiniu, apoi, după ce s-a mai luat castelani m-am vopsit cu o tâmpenie de la Palette, ar fi trebui să iasă mov dar a ieșit roșcat. Zilele trecute mi-am decolorat vârfurile cu cremă decolorantă de la Garnier, și a ieșit iar portocaliu, așa că m-am mai decolorat odată după ce mi-am uscat părul cu ce mai rămăsese din prima decolorare, dar, același rezultat...Am părut brunet cu vârfuri portocaliu spre blond.Cu ce mă vopsesc acum ca să iasă blonde-blonde? Dau fundiță chatterbox

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

O sa te dezamagesc dar nu vei reusi cu nimic. E o paleta de culori in parul tau. apoi cine te a pus sa te vopsesti cu Palette dupa ce ai folosit o vopsea buna in principiu? mai ales ca esti bruneta vopsita. nu mai prinde nimic decit sa te decolorezi si apoi in 3 etape sa te vopsesti [dar mergi la salon ca acasa nu reusesti sigur] si alege co culoare mai tinereasca. Vei cheltui destul dar macar va reusi ceva. alta solutie nu prea ai. bafta

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| denisa1994 a răspuns:

Cum sa incepi o propozitie cu "ok"?