| Panda13 a întrebat:

Buna fetelor...am o propunere pentru voi happy sunt admina al 3 pagini: ~My life~ cu 387 de like`uri; ~I Like you'!; x~ cu 278 like`uri si Poze de profil si coperta cu 13 like`uri...la toate sunt admina "secundara' la prima pagina admina principala e verisoara mea happy
Deci daca vreti sa fiti admina la vreuna dintre pagini id`ul meu este: debo_crazy99.

P.S: daca vreti sa fiti admine la ultima pagina trebuie sa stiti cat de cat sa faceti niste poze de coperta. pentru ca eu nu stiu sa fac de coperta decat de profil :p

2 răspunsuri:
| iflirius a răspuns:

Bună, TPU nu e pentru a-ți promova paginile de facebook. Poți primi raport pentru asta.
Bye.

| Panda13 explică (pentru iflirius):

Ti se pare ca le promovez? Am dat cumva linkul`ul? Sunt o gramada de pagini cu numele asta :p eu doar caut admine!