| Yoyolikaa a întrebat:

Hey TPU!
Am o pagina si nu stiu care dintre admine tot schimba poza de coperta si profil!
Exista vre`un program prin care pot afla daca sunt admina principala?
Fundita :*:* Multumesc! :*:*

Răspuns Câştigător
| gabrielasmh02 a răspuns:

Heiii puppy dog eyes! Da, stiu cum e... Si eu am avut o admina care facea astfell de lucruriii... :-s. Dar, din pacate nu exista straight face! am incercat sa le amenint : " Cine maii schimba poza de profil, OUT! "Altfell, nu exista puppy dog eyes. Sper ca te-am ajutat sa nu maii speri atat happy! As vrea sa-mi daii o fundita puppy dog eyes!