| becausee a întrebat:

fetelor am vazut i gramada de fete care nu au cosuri pe frunte(nici macar un punctulet negru) cum reusesc oare?crying daca imi puteti raspunde, ajutati-ma si ziceti-mi si mie cum as putea sa fac sa arat si eu asa, P. S fara fond de ten as vrea sa arat asa, dar naturala nu cu fond de ten! sper sa ma intelegeti!sad eu am doar doua cosuri pe frunte si nu mai trec ce sa le fac? am incercat 1000 de creme si de tot felul am mers la dermatolog dar degeaba, fara niciun rezultat!straight facem-am saturat si am 12 ani primele cosuri mi-au iesit la 7 ani! va multumesc, orice raspuns este bine venit!:*dau fundita la cel care poate sa ma ajute sa arat bine!

1 răspuns:
| Pitick94 a răspuns:

Ai incercat cu Zinerid(se cumpara de la farmacie)? la mine a mershappy, sper sa mearga si la tinewinking