| ColorfulRainbow a întrebat:

Buna fetelor! As vrea sa imi dau sprancenele cu creionul pentru ca imi place mult cum arata,ies mai in evidenta. Dar ce creion sa-mi aleg si cum sa dau acea forma frumoasa, arcuita?
Mentionez ca am parul saten.

2 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

Depinde ce fel de saten e parul tau, oricum eu as lua un creion maro deschis. Ideea e sa lucrezi cat mai finut(nu trebuie sa apesi deloc) si sa nu iesi in afara sprancenelor, incearca sa pastrazi forma totusi naturala.Hope I helped.happy

| ioana21S a răspuns:

Cu un creion maro deschis.