| AnemonaP a întrebat:

Buna fetelor.As vrea si eu un sfat.Parul meu natural este brunet.In urma cu 2-3 luni mi-am facut ombre.Acum mi s-a mai inchis, este un blond asa foarte putin spre roscat.As vrea sa ma vopsesc saten, cam ca asta: http://www.boncafe.ro/_pic/image/Palette_BR_568.JPG,poat e putin mai inchis. Nu as vrea sa ma decolorez in tot parul ca dupa sa ma vopsesc,ca oricum am parul foarte foarte ars, pentru ca ma indrept de 1 an jumatate cu placa aproape in fiecare zi m-am si decolorat la urechi in jos, si ar fi foarte foarte ars.Sa aplic vopseaua si peste brunet? Adica asta vreau sa fac,dar, va prinde vopseaua? Funda+vot

1 răspuns:
| Pissitau18 a răspuns:

Nu se va prinde vopseaua..trebuie sa te decolorezi ca sa-ti iasa nuanta dorita happy