| IdeaL a întrebat:

Bună fetelor! Cum este băiatul potrivit pentru voi si câți ani aveți. De fapt care credeți că sunt cele mai importante atuuri la un bbarbat/băiat, Cum ar trebui să se comporte, Cum ar trebui să arate. Dau funda + vot pentru cel mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
| LaughingKarima a răspuns:

Salut! Pentru mine baiatul ar trebui : sa fie el insusi. Nu copy paste-ul unei vedete sau a unui, scuzati cuvantul, cocalar. Nu ma intereseaza cum se comporta("good boy" sau "bad boy") sau cum arata. Daca el e acolo pentru mine cand am nevoie, daca ma place/iubeste cu adevarat, daca reuseste sa ma scoata din cochilie(sa ma faca sa fiu eu insumi in preajma lui) atunci celelalte aspecte nu ma intereseaza.

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

19. Sa fie destept si sa se poarte ca un prost, sa puna intrebari ciudate, sa fie amuzant, sa ma enerveze intentionat si sa arate normal( se poate si superb, nu sunt pretentioasalaughing).

| anonim_4396 a răspuns (pentru AtateaConditii):

"se poate si superb, nu sunt pretentioasa" ai spus ceva de genul, un fel de doua feluri rolling on the floor

| AtateaConditii a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh nutongue...nu am încredere în băieții frumoși.

| Vvistula a răspuns:

Deci, baiatul potrivit nu il alegi dupa anumite categorii, atunci cand il intalnesti simti ca il cunosti de o viata.

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu stiu. Dar ar fi tare sa aiba par lung.