| Elene2000 a întrebat:

Buna fetelor. Cum imi dau seama daca iubitul meu ma iubeste? El sustine ca da, dar m-a si dezamagit de multe ori

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Nu te lua dupa ce-ti spune el. Poate sa-ti trimita si 100000 de mesaje cu,, te iubesc" pe zi. Degeaba o face daca nu iti si demonstreaza. Adica el daca ti-ar zice de nu stiu cate ori,, te iubesc" dar cand se intalneste cu tine se comporta de parca ati fi doi amici, ce ai face? Tu inca te-ai intreba daca te iubeste sa nu? FARA DOAR SI POATE alegi varianta corecta. happy
Faptele vorbesc mai mult decat vorbele.winking

Asa ca... daca te dezamageste de muuulte ori NU BAGA IN SEAMA CE-TI ZICE EL!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptele demonstrează de ce vorbele nu au valoare. Uită- te la ce face nu la zice. Degeaba îți dă un mesaj cu "te iubesc" dacă te face să plângi sau te face să te simți ca un rahat turces. Meriți mai mult!

| CristinaAnnabella a răspuns:

Fiecare om greseste involuntar, daca ti-a gresit asta nu înseamnă ca nu ține la tine, dar daca te-a înselat sau crezi ca te înseală sa nu mai stai lângă el, pentru ca o va face iar si iar, pana isi va da seama ce a pierdut