| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu imi spune ca atunci cand sunt rea cu el il scarbesc.si atunci cand sunt buna are impresia ca il mint. dar sustine ca ma iubeste.big grin voi c credeti?batting eyelashes

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Să ştii că orice om sănătos la cap (indiferent de sex) este scârbit de un alt om care este rău în mod nejustificat şi stupid.
El doar a fost foarte sincer cu tine!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Ca e un nesimtit!

| J0hn a răspuns:

Cam nasol. adica la ora actuala daca nu ai putin tupeu si esti super super linistita nu e bine... crede-ma esti foarte bine el e un fraier. nu merita. da-i pace si lasa-l chiar daca ati fi de mult timp. nu merita osteneala cu genu de oameni. fi mai nepasatoare si o sa vezi ca o sa vina in limba daca nu lasa-l in pace si gaseste-ti altu. ai grija

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar ti-a spus ca il scarbesti?
Nu are incredere nici in el apai in tine, asta e problema. Te iubeste si vrea sa fi cum vrea el. Nu te merita dar daca tu crezi ca merita asta e. Cand esti bun esti fraier...