| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor, imi puteti zice si mi-e ce va place la un baiat? (doar fizic) cat mai explicit va rog. Manichiura, patratele, sprancene...par etc. big grin Cel mai detaliat raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| NINAAAAAAA a răspuns:

Buna, raspunsu este simplu si cred ca orice fata serioasa adora urmatoarele la un baiat: mainile, eu una mereu ma uit la mainile unui baiat si vreau sa fie ingrijite, apoi ochi cred ca sunt printre cele mai importante calitati fizice pentru mine sti ochi spun multe despre o persoana, apoi zambetul, parul, sa fie inalt dar nu exagerat, slab si da sa fie un pic facut dar nu exagerat, cu patratele si tot felul, nu trebuie sa aiba neaparat patratele ci doar muschi si imi mai place sa se imbrace frumos big grin Dar crede-ma ca pentru fiecare exista cineva special si fiecare e diferit si special in felul sau, sincer pentru mine una conteaza foarte mult cum se comporta cu mine, iar portofelul lui nu ma intereseaza catusi de putin, deoarece sunt de parere ca atunci cand exista iubire toate celelalte vin de la sine, sper ca ti-am fost de folos happy

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sa fie inalt, frumusel, istet, sa aiba umor si sa nu aiba toate buzunatele goale: si cel mai important, sa fie alaturi atunci cand este nevoie de el.

| Axys a răspuns:

Igiena e pe rimul loc
iar formele nu prea au valoare pentru ca astea sut trecatoare si unii nu inteleg! conteaza inr-o relatie intelegerea sinceritatea si iubirea... etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai fizic sa aiba buze frumoase, sa fie pensat sau macar sa aiba sprancenele aranjate cat de cat, o freza cool si sa aiba ceva muschi in special picioare si abdomen, dar daca are muschi prea mari atunci arata aiurea (ma refer la cei care iau steroizi sa fie cat mai "musculosi" ).
Dar acum degeaba are baiatul toate calitatile fizice daca nu are caracter deci trebuie macar un minim de bun simt si cei 7 ani de acasa.

| PanaceuUniversal a răspuns:

Portofelul!

| MskDesign a răspuns (pentru PanaceuUniversal):

Si ce mai are si in pantalonilaughing

| anonim_4396 explică (pentru MskDesign):

Mai ales aia laughing

| LadyMădă10 a răspuns:

Barbă!

| DelyaDelyuk a răspuns:

Sa fie ingrijit, pensat, frumos, fara prea multe cosuri, sa aiba o freza faina (cool), sa nu fie obez, nici foarte slab, sa aiba muschi, nu neaparat patratele.dar sa arate bine, sa fie epilat, nu neaparat pe picioare, dar in alte locuri da. laughing sa nu aiba mustata sau par pe fata laughing, sa stie sa se comporte, sa fie educat, sincer, amuzant, iubitor si frumos. laughing cam asa ar fi baiatul perfect pentru mine happy

| MskDesign a răspuns (pentru DelyaDelyuk):

Si inca il mai cauti?

| doreal a răspuns (pentru DelyaDelyuk):

Dar tu esti perfecta? laughing