| untipoarecare a întrebat:

Ce fel de baiat brunet v-ar place (fetelor). Explicati detaliat OK?

6 răspunsuri:
| deviant18 a răspuns:

Mi'ar PLACEA un baiat brunet, inalt, in uniforma, care sa isi pieptene parul intr'o parte si sa aiba multi bani. a, si sa nu fie roman. destul de detaliat?happy

| Mihailovich a răspuns (pentru deviant18):

Rusinica

| Mihailovich a răspuns (pentru Mihailovich):

Nu imi apare tot raspunsul. Probleme de la voi sau de la mine?

| baal24 a răspuns (pentru deviant18):

Ce pacat c-au murit Saddam si Gaddafi, se potriveau perfect descrierii tale!

| deviant18 a răspuns:

laughing a fost un raspuns metaforic. nu sunt un gold digger asa ca incercati sa nu ma mai criticatilaughing draga untipoarecare de ce vrei sa stii ce fel de baiat brunet ne'ar placea noua, fetelor? daca vrei ca o fata sa te placa ar trebui sa te placa asa cum esti, nu sa fi intr'un anumit fel ca sa te faci placut. fetele le plac tipii care sunt ei insisi. plus ca daca pari mai mult dezinteresat de fete, ele vin ca roiu de albine la miere. asta e mentalitatea lorbig grin asa ca bafta!

| razvy92vv a răspuns:

Da totul se rezuma la bani in ziua de azi oricum cu toti avem vise in fine cum ai vrea sa fie el nu portofelul lui doamneeeeeeeee