| Giulia97Anna a întrebat:

Buna fetelor vi se intampla ca un baiat sa nu va placa doar pentru ca aveti sanii mici? astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna!
mie n mi s-a intamplat pentru ca nu am sanii mici,insa, sa iti spun ceva, un baiat care e cu adevrat de treaba si vrea ceva serios de la tine.nu se uita prima data la sani!
am prietene care au 24 de ani si au sanii ca o fata de 16 ani, adica f mici si totusi sunt casatorite sau au prieten stabil!
intr-adevar.majoritatea baietilor se uita doar la aspectul fizic la o fata, dar cred ca aveo baieti nu merita atentia ta atat timp cat se uita doar daca ai sanii mai mici!
daca vrea ceva serios de la tine o sa se uite si la altceva nu numai la sani!winking