| Andreea9222 a întrebat:

Fetelor, cele care aveti sanii mici sunteti complexate?

Răspuns Câştigător
| bb_7189 a răspuns:

Nu, o sa ai tot timpul din lumea sa0ti mai creasca. Si daca nu poarta sutien push up, bluze cu volane in zona pieptului, centuri in talie accesorii mari la gat si tot asa. Sun o gramada de artificii ca sa-ti scotii sanii in evidenta.Succes

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Complexate? Fiecare trebuie să se accepte aşa cum este!
Pa, pa.

| Crs a răspuns:

Nu sunt complexata, dar mi-as dori sani mai mari.

| ThEpOrtRaIT a răspuns:

Nu, deloc. daca ai sanii mici poarta sutien cu push up. oricum cel de langa tine te va accepta si cu sanii mici daca tine la tine

| rox_6398 a răspuns:

Nu`s deloc complexata big grin Port sutien cu push up si e totul ok big grin