| mihaif a întrebat:

As prefera parerea fetelor...cum face un baiat ca o fata sa il placa? Astept orice raspuns happy Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| CrisaCriss a răspuns:

Buna!
trebuie sa ii fi alaturi, sa ii fi in primul rand un bun prieten, sa fi glumet (aceasta este o calitate pe care fetele o aprecieaza foarte mult),,, incearca sa ii dai motive sa te placa, scoate-ti in evidenta calitatile!
sper ca te-am ajutat happy

| mihaif explică (pentru CrisaCriss):

Mersi happy ma bucur ca sunt glumet atunciwinking

5 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

E simplu, asculti ce are de zis, ii zici cuvinte frumoase ii iei flori si ii platesti consumatia.

Problema intervine cand ramai fara cuvinte rabdare si cel mai important bani.

| RAY a răspuns:

Daca gasesti una care sta cu tine doar din iubire eu ma fac calugar budist jurrrrrrrrrrr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii tu insuti, mai bine sa se indragosteasca de adevaratul "TU", decat de cineva care nu esti.

| curdupel a răspuns:

Hey! happy interesanta intrebare. Conteaza de fata si de felul ei de a fii, unele ar prefera gestuei tandre, vorbe dulci, soapte dragalase si cadourii simbolice. Altele ar prefere sa le faci sa zambesti, dintr-o nimica toata, cum ar fi o gluma sau un gest! Am multe idei dar nu stiu mai exact cum sa ma exprim. sper ca te-am ajutat. Funda?happy