| Kisie a întrebat:

Buna fetelor voi ce ati vrea de la un baiat?

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! In primul rand as vrea sa tina sincer la mine, nu sama foloseasca doar pentru sex, sa fie tandru si iubitor cu mine, sa ma respecte si sa ma inteleaga in orice situatie, sa imi fie alaturi mereu, gata sa-mi dea un sfat bun, sa am sustina sau pur si simplu sa am imbratiseze cu dragoste si caldura ori de cate ori sunt trista sau am o problema pe care nu stiu cum sa o rezolv, sa ma ingrijeasca atunci cand sunt bolnava, sa fie atent cu mine si sa-si ceara scuze atunci cand greseste, sa isi petreaca timp cu mine, sa aibaincredere in mine, sa nu ma insele si sa nu ma minta niciodata, sa fie amuzant, sa radem impreuna, sa ne simtim bine amandoi, sa sarute bine si sa ma alinte si rasfete mereu. eu, la randul meu, sunt dispusa sa ii ofer toate acestea si sa fac orice pentru el oricand are nevoie, inclusiv sa ma sacrificm pentru binele si fericirea lui.

4 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Sa fie dragut, intelegator, bland, glumet, sa stie sa ma faca fericita si nu in ultimul rand sa ma iubeasca CU ADEVARAT (cel mai important).happy

| Lullabies a răspuns:

Frumusete, inteligenta, umor, sensibilitate, interesant, sinceritate, iubire.

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Salut! Eu vreau de la iubitul meu dragoste, afectiune. Persoana care are mereu un sfat cand nu sti ce sa faci, persoana care are grija de tine cand esti bolnav/a, persoana care e langa tine tot timpul, persoana care pur si simplu te iubeste!

| GiuliaGiuly a răspuns:

Frumusete,Sinceritate,Distractie,Sa aibe simtul umorului, sensibilitatehappy