| Ginosaurus a întrebat:

Fetelor, ce doriti voi de la un baiat? Sunt baiat si chiar as vrea sa stiu cam ce vreti voi?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Respect, inteligenta, umor, intelegere, sustinere, onestitate, suport, tandrete, atentie.

| Freya1 a răspuns:

Din perspectiva mea un partener bun de viata trebuie sa fie matur,responsabil,iubitor, atent, realist, harnic, cu un aspect fizic placut pentru mine si descurcaret.

| SilentRain a răspuns:

Respect,iubire,devotament, intelegere, siguranta, rabdare si o doza mica de umor happy
Asta vreau eu si nu se aplica la toate fetele, fiecare fata e diferita si are nevoile ei

| ovidiu123432 a răspuns:

Banii laughing, depinde. nu toate sunt la fel. probabil comportamentul / corpul / frumusetea si multe alte lucruri.

| AleexisViol3t a răspuns:

Respect, inteligenta si umor