| BellsC a întrebat:

Buna!:*
Fetelor voi ce faceti sa nu vi se mai despice firele de par?
Adica aveam o obsesie pentru parul lung, dar cum se despicau varfurile il tundeam si acum il am putin peste umar.Treb.sa-l tund iar... dar nu`mi prea sta bine cu parul scurt ci cu el lung dar nu pot sa-l am pentru ca se despica si nu stiu c sa mai fac.cryingAm folosit masti, iar acum nu renunt la balsam. Dar totusi nek nu`i bunsad
Funda:*

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ca sa iti cresca lung si neinspicat, foloseste tratamente pe baza de ulei de ricin si tunde-ti varfurile regulat.

| BellsC explică:

Ms fetelor, chiar o sa ma tund saptamana viitoarewinking

| andreeeeeeeeea a răspuns:

Cel mai bine e sa-l tunzi, putin un centimetru-doi. Eu dupa ce mi-am tuns varfurile parul a crescut mai mult. Si ar fi binesa folosesti si un sampon sau balsam pentru varfuri despicate. Am avut unul de la Elseve foarte bun pentru varfuri despicate.