| Loryoficial a întrebat:

fetelor, voua ce gen de baieti va plac :rebeli sau mai cumintzi?
dar intre un golan si un baiat dragut si simpatic... ce ati alege? [plss spuneti-mi si de ce!] ...MS anticipat!

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sincer eu as lua tocilarullaughing
La ora actuala, cred ca e singurul care m-ar intelege.Problema e ca nu mai gasesti nici tocilari in ziua de azithinking

| Libelle a răspuns:

Mai...atata timp cat cu mine se comporta cum trebuie...
bine, nu vreau un baiat golan.
a fii golan presupune a umbla lelea toata ziua, a vorbi urat, porcos, ceea ce eu detest, pentru ca m-am lasat de ceva timp de obiceiul asta.
baiatul simplu, simpatic, dragut, cu simtul umorului, dulce(dar nu exageratt de siropos), sa ma faca pe mine sa ma simt bine prin gesturi, cuvinte.sa imi zica atunci cand nu-i convine ceva dar sa aiba si rabdarea aia sa ma asculte sa ma sfatuiasca...
si stii de ce caut astea la un baiat? pentru ca ar fi exact opusul meu.si m-ar atrage mult chestia asta.
sa arate si bine, sa fie dragut, nu vreau cine stie ce fenomen cu patratele pe abdomen si alte porcariioh go on. sa se imbrace simplu, dar cu gust.
nah...cam toate cautam baiatul perfect.
dar in concluzie intre golan si baiatul simpatic as alege a doua varianta.

| JustMe a răspuns:

Imi plac baietii mai rebeli, dar care sa nu fie chiar niste golani. Sa fie cumva intre. Nu stiu de ce, e pur si simplu genul de baiat care ma atraga, dar fiecare fata are preferintele ei. La fel cum si baietii au gusturi diferite atunci cand vine vorba de fete.

| smile a răspuns:

Ambele. Ii plac si baieti rebeli care sa faca ce vor dar sa nu exagereze dar si cei cuminti

| Crisu a răspuns:

Mie imi plac golanii laughing, poate o sa para ciudat dar asta e gustu' meuwinking. Si imi plac golanii ptc. pur si simplu imi plc, nu am un motiv mai deosebit laughing de fapt am. tupeul love struck

| georginika a răspuns:

Buna.
Mie imi plac baietii cuminti, dar sa stie sa ma surprinda.
Si sa-ti raspund la a 2`a intrebare: prefer un baiat dragut si simpatic.pai de ce mi-as lua un golan?big grin Ca sa am grija lui, si sa ma insele cu alte fete...bine ca nici cu baiatul dragut nu am siguranta ca nu ma inseala laughing

| Punky a răspuns:

Poi sincera prefer tipul "bad boy" care stie sa fie si "good boy", sa ma inteleaga cand am o problema, sa am ce vorbi cu el si in caz de nevoie sa ma poata apara.Cred ca o fata are nevoie de protectie.

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Imi plac baieti cuminti, draguti, simpatici (dar nici chiar foaaarte cuminti/timizi). Imi place sa fie vorbareti, glumeti, intelegatori, sinceri etchee hee

love struck

| cristina_3322 a răspuns:

Mie imi place ca baiatul sa fie cu+minte si cuminte, dar daca e prea cuminte s-ar putea sa ma plictisesc deci e ceva intre. As alege un golan, pentru ca daca las face sa se indroagosteasca de mine, s-ar mai cuminti sa zic asa, dar sa fie si acceptabil, nu golan in sensul de afaceri cu droguri sau altceva. un baietas de cartier, care stie sa se simta bine cu o fata, si cand zic asta ma refer sa o scoata in oras sa stie ce vrea fata respectiva, si sa imi respecte si limitele care i le impun.
winking

| SeNyS a răspuns:

Bai, nu mi-ar place nici un pampalau fara tupeu, mult prea cuminte, dar nici cine stie ce golan, smecher...sa aiba putin din toate xD

| kiwii a răspuns:

Mie imi place tipul de baiat normal. Dragut, dar cu atitudine si care sa stie cand trebuie sa fie cuminte si cand isi poate permite sa fie mai rebelhappy

| lolo_7651 a răspuns:

Pai mie imi plac baietii draguti mai degraba, dar trebuie sa stii ca majoritatea fetelor le place ca ei sa nu se dea in stamba.